Každý z nás má občasné starosti s nádchou, prechladnutím, bolesťami svalov, kĺbov, alebo miernymi popáleninami, štípancami či drobnými reznými rankami pri rôznych kulinárskych výtvoroch v kuchyni. Je skvelé, že tianDe Vám ponúka aj také výrobky, ktoré sa dajú používať ako domáca lekárnička. Sila bylín je známa už od pradávna a keď sa spoja s modernými technológiami dokážu robiť „malé zázraky“.

A čo by v nej teda nemalo chýbať?

Alunit – kryštál NaturalVeil:

 • 100% prírodný produkt z vulkanickej horniny
 • účinne likviduje baktérie, ktoré vznikajú rozkladom potu
 • vhodný ako ústna voda pri krvácaní ďasien
 • na kloktanie pri zápale hrdla
 • ako kvapky do nosa pri nádche
 • účinne pôsobí ako dezinfekcia a rýchlo zastavuje krvácanie
 • pomáha zmierňovať popáleniny
 • bonus: neobsahuje alkohol, konzervačné látky, farbivá

Použitie: Navlhčite kryštál vodou a aplikujte na čistú pokožku. Pri dennom používaní vydrží viac ako 1 rok.

Aplikácia: Pri roztokoch naberte do pohára ½ dcl vody a nechajte špičku kryštálu ponorenú v pohári cca 30 sec. (na kloktanie hrdla/výplach nosa) 50 sec. (proti krvácaniu ďasien).

Kód: 30101

Cena: 12.70€

Mám záujem o produkt

 

 

Telové fytonáplasti – obsahujú silu Tibetských bylín
Wutong, JianKang, Tie gao, Dong Feng

 

Bylinné náplasti, ktoré pôsobia ako prvá pomoc pri akejkoľvek bolesti a lepia sa priamo na postihnuté miesto na 8-10 hod. Majú protizápalové, detoxikačné a regeneračné účinky. Obsahujú byliny, ktoré sa zbierajú v oblasti Ataja a Tibetu. Pomáhajú napr. pri bolesti kĺbov (artróza), kolien, chrbtice, ramien, hlavy, zubov vhodné aj pri zápale dutín.

Vstup do eshopu:

Mám záujem o produkt

 

Vložka jemná starostlivosť

Denná dámska vložka, určená na prevenciu aj podpornú liečbu zápalov močového mechúra. Obsahuje viacero druhov liečivých bylín ako napr. bornejský gáfor, angeliku lekársku, výťažok z jerlína japonského, zimolez japonský, výťažok z alunitu a i. Bylinky pochádzajú z oblasti Tibetu a Altaja, preto sú typické najmä pre túto oblasť. Tak ako všetky typy vložiek aj vložka Jemná starostlivosť je vyrobená podľa princípov tradičnej čínskej medicíny a pôsobí ako suchý obklad. Vložka sa aplikuje na 24 hod.

Upozornenie: nepoužívať v tehotenstve

Mám záujem o produkt

 

 

Vložka energia života

Vložka obsahuje vyše 38 účinných bylín. Vzhľadom na to, že nám pomáha pri rôznych druhoch gynekologických zápalov, nemala by chýbať v našej domácej lekárničke. Okrem tejto funkcie pomáha aj proti bolesti hrdla (ako suchý obklad sa prikladá na hrdlo) a po pár hodinách cítiť značnú úľavu. Taktiež pomáha na upchaté dutiny (prikladá sa pod nos, aby sme mohli bylinky inhalovať). Obsahuje veľmi účinnú látku kurkumín – má silné antibakteriálne účinky.

Mám záujem o produkt

 

 

Fytogél Slaviton – nie len na kŕčové žily:

Vďaka bylinkám, ktoré sú v tomto telovom géli obsiahnuté, ako napr. pagaštan konský, rozmarín, trezalka, harmanček, vilín a chmeľ, má silné antibakteriálne a hojivé účinky. Okrem toho, že spevňuje žily na nohách, posilňuje steny ciev a predchádza ich zápalom, pomáha pri nádche, zápale priedušiek, bolesti hlavy (pri prechladnutí), pocitu úzkosti a pod.

Použitie: Podľa potreby sa natiera na postihnuté miesto viackrát za deň.

Mám záujem o produkt

 

Gél „Aloe Vera“

 • vhodný na starostlivosť o pokožku tváre aj celého tela
 • je možné ho použiť ako prvú pomoc po opaľovaní
 • na malé ranky, jazvičky, škrabance, či popáleniny
 • gél podporuje rýchlejšie hojenie a regeneráciu
 • zamedzuje strate vlhkosti v pokožke
 • zmäkčujúci a hydratačný prostriedok po holení

Zloženie: 98,5 % gélu predstavuje šťava z aloe vera a 0,42 % olivový olej.

Kód: 14710

Cena: 2,40€

Mám záujem o produkt

 

Balzam „Talizman“

Talizman od TianDe – v preklade záchranca, spasiteľ – univerzálny prípravok, ktorý účinne pomáha pri hojení drobných poranení.

Obsahuje esenciálne oleje, výťažky z liečivých rastlín Altaja, regeneračný komplex s propolisom, panthenolom a allantoinom.

Balzam šetrne a efektívne pôsobí na postihnuté miesta, má ochranný, upokojujúci a regeneračný účinok. Zmierňuje svrbenie po uštipnutí hmyzom, upokojuje podráždenú pokožku a rýchlo hojí drobné poranenia.

Neobsahuje parfumy, farbivá ani parabény a má prírodnú arómu liečivých bylín. Vytvára ochrannú bariéru, ktorá chráni pred vniknutím baktérií, prispieva k hojeniu poranení a eliminuje vznik jaziev.

Kód: 30138

Cena: 1,70€

Mám záujem o produkt