Milé dámy, určite poznáte tie krásne chvíle detstva, keď sme sa ako malé dievčatá hrali na princezné.Dodnes si pamätám ako som brala mame rúže a očné tiene, lebo aj ja som sa chcela maľovať, byť pekná. Táto vnútorná túžba byť atraktívna je v každej z nás. Chceme mať pekné lesklé vlasy, hladkú pleť a jemnú pokožku.

Neskôr ako tínedžerka,  som tak ako všetky moje rovesníčky aj ja prepadla mánií dekoratívnej kozmetiky, ale priznám sa, nerada som používala krémy na ruky a telové mlieka. Akosi sa mi do toho nechcelo. Ešte pár rokov dozadu moje ruky najmä v zime vyzerali hrozne, suché a popraskané. Navyše rukavice som zásadne nenosila (teraz si už na ne konečne začínam zvykať). ?

Zázrak menom MasterClass

Ruky som si začala krémovať až po jednej prezentácií, kde mi ukázali 3 zázračné kroky ošetrenia rúk tzv. MasterClass. Poviem Vám, pre mňa to bol doslova zázrak. Prečo? Lebo moje ruky boli zrazu hladké, „ľahké“ a voňavé. MasterClass pozostával z enzymatického píligu (dodnes si pamätám sa ako som sa čudovala, keď sa mi začali tvoriť malé guličky na ruke, čo mi bolo vysvetlené ako odumreté bunky, ktoré je potrebné odstrániť, aby krém prenikol hlbšie do pokožky), telovej soli (krásne voňajú, je to skvelá aromaterapia) a krému na ruky. Priznám sa, že pri kréme som mierne zneistila, lebo moje predošlé skúsenosti boli také, že po kréme som mala mastné ruky ešte hodinu po nakrémovaní a napriek krému boli stále suché. Keďže som bola tak príjemne naladená, naniesla som si krém na ruky a veľmi som sa čudovala, keď sa rýchlo vpil do pokožky  a ruky ostali hladké, voňavé a najmä vôbec neboli mastné.

A to ma presvedčilo. Netrvalo dlho a začala som pomaly skúšať ďalšie a ďalšie produkty a moje nadšenie stále rástlo. Navyše mi bola veľmi sympatická filozofia výroby produktov, ktoré sú vyrábané na základe princípov tradičnej čínskej medicíny. Ako išiel čas, štúdium TČM sa stalo mojím koníčkom, naučila som sa veľa o zdraví, energetických dráhach človeka, že dôležité je odstrániť príčinu problému a pod.

 

Keď človek rozumie sám sebe, problém prestane byť problémom

Ako som študovala princípy TČM, naučila som sa veľa o tom, ako funguje naše telo a najmä, ako si pomôcť pri bežných problémoch, ako je akné, kŕčové žily, vypadávajúce vlasy, ekzémy, alergia, pigmentové škvrny, bolesť kĺbov, chrbtice a pod. Vďaka odborným seminárom som sa naučila prepájať vedomosti z TČM s používaním našich výrobkov a s nadšením sledovala, ako problémy prestávajú byť problémami. V tomto sú výrobky naozaj prelomové pretože TianDe je viac ako kozmetika.? S používaním tejto značky sa mi výrazne zlepšila kvalita mojej pleti a vlasov, dokázala som si poriešiť bežné prechladnutie bez liekov, aj občasné ženské problémy. Môžem teda povedať, že TianDe prináša ľudom krásu i zdravie a najmä spokojnosť so sebou . Preto ak budete mať záujem, rada Vás zoznámim so zázračným svetom kozmetiky TianDe. Naučím Vás, ako sa správne a s láskou o seba starať, (pretože vy stojíte za to, aby ste sa hýčkali a boli krásne), alebo zarobiť si peniaze prácou, ktorá Vás bude baviť a napĺňať (bez prísneho šéfa, ktorý Vám nedá vydýchnuť), navyše budete za svoju prácu pravidelne odmeňované rôznymi bonusmi a darčekmi.

Prečo je Tiande pre mňa výnimočná kozmetika?

Najmä Vám chcem ukázať príležitosť, ktorú TianDe predstavuje, a ktorá je dostupná naozaj pre každého. Moje nadšenie pre túto značku neustále rastie, najmä keď vidím spokojné ženy, ktoré sa k nám rady vracajú. Šíriť TianDe medzi ľudí je tzv. moja malá misia. Pretože túto kozmetiku považujem za cestu k zdraviu, vitalite, kráse a sebeláske – nie je nič krajšie, ako  pozorovať ženy, ktoré sa vďaka našej kozmetike začali viac o seba starať, tešiť sa zo svojho výzoru a najmä vďaka TianDe si našli na seba viac času.